تماس بگیرید فروش عمده پوشاک Skip to main content

سفارش دوخت لباس سازمانی و یونیفرم ادارات

اگر از جمله مدیرانی هستید که به تازگی به فکر تهیه لباس فرم برای سازمانتان افتاده اید ولی هنوز مطمئن نیستید و در حال تحقیق بر روی این نوع لباس هستید. یا اگر به دنبال جایی می گردید که سفارش دوخت لباس سازمانی و یونیفرم برای ارگان خود را به آنجا بسپارید، این مقاله برای شماست!

چرا سفارش دوخت عمده لباس سازمانی ؟

تا به حال به لباس های سازمانی شرکت ها دقت کرده اید؟ نظم و ترتیب و لباس همیشه دو جزء جدایی ناپذیر خصوصاً در درون شرکت ها یا سازمان و ارگانها بوده اند. اما آیا این تنها وجه اهمیت لباس سازمانی است؟
کارکنان یک سازمان به مرور زمان آن سازمان را جزئی از خود میدانند چرا که افراد حاضر در این سازمان هر روزه بخشی از عمر و زمان خود را صرف ارتقاء آن سازمان می کنند و سازمانی که بتواند این احساس تعلق و وفاداری را در نیروی انسانی خود بیشتر کند سازمان موفق تری است. اگر به شما بگوییم که لباس سازمانی نقش بسیار مهمی در احساس تعلق و وفاداری کارکنان دارد باور می کنید؟ با ما همراه باشید.

سفارش دوخت لباس سازمانی
سفارش دوخت لباس سازمانی

دوخت لباس سازمان ها و ارگان ها

تا به حال به کارکنان شرکتهای هواپیمایی دقت کرده اید؟ آنان با افتخاری بالا لباس های خود را می پوشند و حتی برخلاف اکثر کارمندان که لباس های سازمانی خود را در شرکت نگه داری می کنند و فقط در محیط کار از آن استفاده می کنند، اکثر کارمندان شرکت های هواپیمایی لباس های خود را در مسیر محل کار هم می پوشند تا با افتخار بگویند متعلق به کدام سازمان هستند. آنها با اعتماد به نفس خود مانند یک تبلیغ زنده برای آن شرکت عمل می کنند و احترامی که خود برای سازمانشان قائل هستند را به دیگران نیز منتقل می کنند.

 

قابل توجه مدیران شرکت ها و کارخانه جات و ادارات جهت تهیه لباس فرم

اگر به عنوان مدیر یک شرکت یا سازمان دارید این مقاله را مطالعه می کنید بهتر از هرکسی می دانید مدیریت منابع انسانی از سخت ترین کارهای جهان است! لباس منابع انسانی نقش مهمی در بهبود کارکرد آنان دارد! این حقیقت از لحاظ علمی ثابت شده است که داشتن لباسهای سازمانی تحت شرایطی احساس غرور و وفاداری را در کارمند شما بیشتر می کند . یکی از دانشمندان می گوید داشتن لباس سازمانی بر ادراک کارمندان از عملکردشان تأثیر می گذارد. محقق دیگری معتقد است لباس سازمانی بخش مهمی از فرهنگ سازمانی یک ارگان یا شرکت است. (منبع: https://central.edu) پس باید این حقیقت را باور کرد که لباس سازمانی علاوه بر اینکه در کارکرد کارکنان شرکت نقش مهمی دارد برای ساخت یک هویت سازمانی و یک کلاس کاری مناسب برای مجموعه شما، نقش مهمی ایفا می کند.

سفارش دوخت لباس شرکت ها
سفارش دوخت لباس شرکت ها

اما چرا سفارش دوخت لباس سازمانی

همه ما می دانیم لباسهای فرم آماده در کشور زیاد است و اگر هدف لباسی متحد الشکل باشد که هزینه های سازمان را کم کند چرا لباس فرم آماده خریداری نشود؟
پاسخ به این سؤال کاملاً روشن است ما داریم از “سازمان” سخن می گوییم! سازمانی که دارای برند و هویت سازمانی است و این چیزی است که باید در لباس آن سازمان کاملاً مشخص باشد به همین خاطر است که خرید لباس های آماده اصلا ایده خوبی نیست! در واقع حقیقت اینست که طراحی لباس سازمانی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید.
لباس مناسب کار لباسی نیست که همه بتوانند تهیه کنند حتی اگر کار کارمندان شما یک کار پشت میز نشینی باشد آنها همیشه مجبور به خرید لباس هستند چون لباسی که هرروز حدوداً شش ساعت بر تن کارمندان است خیلی زود فرسوده خواهد شد. در این صورت لباس سازمانی بخش زیادی از هزینه های کارمندان شما را کم می کند .

دوخت عمده لباس و تیشرت
دوخت عمده لباس و تیشرت

سفارش دوخت لباس سازمانی عمده را به که بسپاریم؟

حالا که به اهمیت لباس سازمانی پی بردیم سؤال دیگری که پیش می آید اینست که شرکت یا مجموعه ای که می خواهیم کار تولید لباسمان را به آنان بسپاریم بایه چه ویژگی هایی داشته باشد؟
اگر بخواهیم خیلی خلاصه این ویژگی ها را نام ببریم باید بگوییم:
مجهز به طراحان لباس با تجربه در طراحی لباس سازمانی و آشنا با مفهوم هویت سازمانی
شناخت کامل مجموعه با پارچه ها و عملکردشان برای لباس سازمانی و به نسبت جایی که آن لباس دارد پوشیده میشود و انتخاب متریال مناسب

  • سرعت بالای دوخت
  • پتانسیل بالای مجموعه
  • قیمت مناسب
سفارش دوخت لباس سازمانی
سفارش دوخت لباس سازمانی

چرا سفارش دوخت لباس سازمانی عمده را به ما باید سپرد؟!

ما با تکیه بر تجربه 25 ساله خود به شما می گوییم با خیال راحت می توانید طراحی و تولید لباس سازمان خود را به ما بسپارید! مجموعه اندیشه همیشه لاینی از دوخت خود را معطوف به لباس های سازمانی و فرم کرده است از لباس های سازمان های بسیار بزرگ تا لباس های مدارس و …… سرعت دوخت و پتانسیل بالای مجموعه ما باعث شده تا افتخار همکاری با بسیاری از بزرگترین سازمان ها را داشته باشیم. تجربه 25 ساله ما در دوخت لباس هایی که گاهاً بسیار خاص بوده اند مانند لباس اتاق رنگ ایران خودرو یا لباس فرم کارکنان مختلف بخش صنعت تا لباس های مدارس و…. با تکیه بر شناخت بالای کارشناسان ما از متریال و پارچه مناسب برای دوخت بوده است.
ما ادعا کرده ایم که در کارمان اندیشه ورزی اولویت اول است: یعنی تحقیق بر هویت سازمانی ،طراحی حرفه ای، متریال مناسب و تولید با کیفیت مسیر سفارشی دوزی های ماست.

 

دوخت لباس سازمانی
دوخت لباس سازمانی

برخی از سفارشی دوزی های اندیشه

لباس آشپزخانه شرکت ایران خودرو
طراحی و دوخت لباس کار سازمان برق تاجیکستان
لباس پیشاهنگی دانش آموزان دختر و پسر بصره عراق
لباس های تیم های گوناگون ورزشی- دانشگاهی
دوخت تیشرت تبلیغاتی
تیشرت جودون سه دکمه سازمانی
لباس مخصوص اتاق رنگ خودروسازان کشور
و…..

مطالبی درباره سفارش دوخت لباس سازمانی

تاریخ انتشار: 16 مرداد 1401 تاریخ آخرین بروزرسانی: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱