تماس بگیرید فروش عمده پوشاک Skip to main content

بوتیک پوشاک | نحوه راه اندازی لباس فروشی

نحوه راه اندازی بوتیک پوشاک چگونه است و سرمایه لازم برای لباس فروشی و ایجاد بوتیک لباس چقدر است؟

پوشاک به عنوان یکی از سه نیاز اساسی بشر، همیشه سرمایه گذاری خوب و مفیدی به نظر می آید ، ما در اینجا شما را با نحوه راه اندازی بوتیک پوشاک آشنا میکنیم.

انتخاب اینکه در کجای چرخه پوشاک قرار بگیرید به خودتان و تواناییهایتان بستگی دارد اما اگر از جمله افرادی هستید که توانایی بالایی را در فروش دارید و تصمیم گرفته اید بوتیک آنلاین پوشاک یا فروشگاهی خود را داشته باشید، ما در این مقاله شما را با نحوه راه اندازی یک بوتیک پوشاک آشنا می کنیم و به شما خواهیم گفت چگونه به وسیله خرید عمده، فروشگاه پوشاک خود را راه بیاندازید؟

راه اندازی بوتیک پوشاک
راه اندازی بوتیک پوشاک

شناسایی جامعه هدف جهت راه اندازی بوتیک پوشاک

قبل از شروع کسب و کارتان در ابتدا جامعه هدف خود را کاملاً مشخص کنید یعنی مشخص کنید می خواهید به چه کسانی لباس خود را بفروشید برای این منظور این فاکتور ها را بررسی کنید:
استایل و سبک لباسی که می خواهید بفروشید چیست؟

  • اسپرت
  • رسمی
  • راحتی

و غیره …

برای کدام قشر از جامعه میخواهید لباس خود را بفروشید؟

( کم در آمد، درآمد متوسط، غنی )

رنج سنی مشتری های پوشاک شما چند سال است؟

کسب مجوز های مورد نیاز در زمینه بوتیک پوشاک

به نسبت اینکه میخواهید بوتیک خود را به صورت یک فضای حقیقی و یا آنلاین راه بیاندازید، در کشور ما نیازمند یک سری مجوز هستید. اگر بوتیک شما یک بوتیک فروشگاهی است شما نیاز به جواز کسب دارید و اگر بوتیک شما یک بوتیک آنلاین است باید حتما مجوزهایی همچون نماد اعتماد الکترونیک و… را برای فروشگاه خود دریافت کنید .

فراهم سازی فضا

قطعا در این مرحله باید فضایی را برای فروش خود در نظر بگیرید و به این نکته توجه کنیم که فضای فروش شما کاملاً باید با جامعه هدف شما در ارتباط باشد. اگر هم قصد فروش آنلاین دارید در این مرحله باید سایت پوشاک خود را طراحی کنید.

تأمین کنندگان و عمده فروشان پوشاک ماننده عمده فروشی پوشاک اندیشه را پیدا کنید

اگر شما خود تولید کننده پوشاک نیستید باید پوشاکی که می خواهید بفروشید را تأمین کنید در این مرحله بهترین گزینه خرید از عمده فروشان و تولید کنندگان بزرگ لباس است. خرید عمده برای کسی که قصد فروش تکی را دارد همیشه بهترین روش تأمین مواد است.

فروش عمده پوشاک
فروش عمده پوشاک به بوتیک داران

خرید از عمده فروشان لباس داخل کشور یا خارج کشور؟

قطعا این دوراهی است که در آن قرار خواهید گرفت، پس اکنون زمان آنست که این دو نحوه تأمین کالا برای راه اندازی یک بوتیک را با هم مقایسه کنیم.

مزایای خرید از تولید کنند گان پوشاک خارج از کشور ( واردات پوشاک )

ما در کشوری با محدود ترین مرزها زندگی می کنیم و واردات پوشاک در کشورمان محدود به کشورهای چینی و بنگلادش و در بهترین حالت کشور ترکیه است. در این شرایط اگر تأمین کنندگان خارجی را چین و بنگلادش، در نظر بگیریم، خرید از این تأمین کنندگان در بسیاری از موارد ارزان تر خواهد بود.

معایب خرید از تأمین کنندگان پوشاک  خارج از کشور

همانطور که پیش تر گفته شد خرید از تأمین کنندگان خارج از کشور در شرایطی که مرزهای کشور عملاً به قطب های تولید پوشاک با کیفیت بسته است، خرید بی کیفیتی خواهد بود.
مزایای خرید از تأمین کنندگان داخلی
خرید از تأمین کنندگان داخلی قطعا علاوه بر حمایت از کالای داخلی در بسیاری موارد به شما کالای مرغوب تری را عرضه می کند زیرا زمانی که لباس در داخل تولید می شود باید یک سری حداقل هایی را در روند تولید رعایت کند.

تولیدکنندگان بسیاری هستند که تلاش می کنند کیفیت را اولویت کار خود قرار دهند. یکی دیگر از مزایای خرید از تولید کننده داخلی اینست که شما کاملاً دسترسی به تأمین کننده دارید و اگر شکایتی از خرید خود داشته باشید، راحت تر می توانید این شکایت را پیگیری کنید.

معایب خرید از تأمین کنندگان داخلی پوشاک

خرید از تولید کننده داخلی لباس به نسبت تأمین کننده چینی و بنگلادشی در بسیاری از موارد گران تر می باشد.

چگونه عمده فروشان پوشاک را پیداکنیم؟

برای یافتن تولیدکنندگان و عمده فروشان پوشاک چند روش وجود دارد:

  • از طریق اینترنت
  • از طریق خرید میدانی
  • خرید از نمایشگاه ها.
  • اینترنت

با جستجوهایی مثل خرید عمده پوشاک ، خرید عمده لباس از تولیدی و… می توانید به راحتی با سایت های فروش عمده پوشاک ارتباط برقرار کنید و از آنان خرید کنید.

نحوه راه اندازی بوتیک پوشاک
فروش عمده پوشاک برای راه اندازی بوتیک پوشاک

سایر جستجوهای مفید برای نحوه راه اندازی بوتیک پوشاک

چگونه انلاین شاپ لباس بزنیم ، چگونه مزون لباس بزنیم ، سرمایه لازم برای راه اندازی بوتیک لباس  ، تولیدی پوشاک ، لباس عمده از کجا بخرم ، انتخاب اسم بوتیک زنانه ، فروشنده حرفه ای پوشاک ، راهنمای کامل راه اندازی بوتیک ، بوتیک راه اندازی ، راه اندازی کسب و کار پوشاک

خرید میدانی پوشاک

در هر شهری بازار هایی معروف وجود دارند که مخصوص خرید عمده می باشند با مراجعه به این بازارها به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

خرید از نمایشگاه های پوشاک

نمایشگاه هایی که هر ساله برگزار می شوند فرصت خوبی است برای آشنایی با تولیدکنندگان بزرگ پوشاک را فراهم می کند.

عرضه صحیح

یکی از مهم ترین مسائلی که شما را به عنوان صاحب یک بوتیک یا فروشگاه از دیگران متمایز می کند نحوه عرضه صحیح محصولتان می باشد برای عرضه صحیح محصول موارد زیر را رعایت کنید:
چیدمان صحیح ویترین فروشگاه

انتخاب فروشنده مناسب و برخورد مناسب با مشتری

ارائه خدماتی جذاب مثل باشگاه مشتریان، اشانتیون و…

نحوه راه اندازی بوتیک پوشاک
تولید پوشاک اندیشه

شرکت تولید پوشاک اندیشه

مقاله « نحوه راه اندازی  بوتیک پوشاک » توسط شرکت تولید پوشاک اندیشه گردآوری شده است . این شرکت از تولید کنندگان بزرگ پوشاک کشور می باشد که یکی از بهترین گزینه ها برای تأمین کالای یک بوتیک پوشاک می باشد ، جهت دریافت آموزش و مشاوره رایگان جهت راه اندازی بوتیک پوشاک یا مزون لباس ، میتوانید با ما تماس بگیرید.

همانطور که می دانید ، راه اندازی بوتیک و مزون لباس اگر بصورت اصولی و حرفه ای  باشد ، یکی از پر سودترین مشاغل میباشد ، تیم حرفه ای پوشاک اندیشه ، آماده مشاوره و ارائه راهکار جهت صفر تا صد راه اندازی بوتیک پوشاک و حمایت از فروشندگان لباس و بوتیک داران محترم میباشد. فروشگاه شرکت تولید پوشاک اندیشه

تامین پوشاک عمده از شرکت پوشاک اندیشه:

ما آمادگی کامل جهت تامین و توزیع پوشاک به سراسر کشور را داریم ، پوشاک اندیشه با سالها فعالیت در زمینه تولید و فروش عمده پوشاک آقایان ، انواع لباس زنانه ، انواع پوشاک اسپرت و راحتی ، انواع پوشاک رسمی و اداری و … امادگی لازم جهت همکاری با همه فروشندگان را دارد.

خرید عمده پوشاک برای بوتیک داران
ارسال فوری سفارش خرید عمده بوتیک داران به سراسر کشور.

سایر جستجوها و مقالات مفید برای نحوه راه اندازی بوتیک پوشاک

تاریخ انتشار: 29 خرداد 1401 تاریخ آخرین بروزرسانی: ۴ تیر ۱۴۰۱