خرید عمده لباس ورزشی با کیفیت

اگر قصد خرید عمده لباس ورزشی را دارید باید بدانید که برای این کار نیاز به دانستن یکسری فاکتورهای تأثیر گذار دارید که ما در این مقاله به تفصیل درمورد آنها بحث خواهیم کرد.

لباس ورزشی ، خرید عمده

خرید عمده لباس ورزشی
خرید عمده لباس ورزشی

فروش عمده لباس ورزشی و ارسال رایگان به همه شهرها

با بالا رفتن قیمت دلار خرید لباس های ورزشی از برند های خارجی هرروز سخت تر می شود و از طرفی نسبت به قیمت، خرید این محصولات در بسیاری از موارد اصلا منطقی به نظر نمی آید.

لباس ورزشی عمده

در چنین شرایطی بسیاری از تولید کنندگان داخلی سعی کرده اند که این کمبود را جبران کنند. بهترین راه خرید لباس های ورزشی خرید از تولیدکنندگان عمده به نظر می آید اما به شرط کیفیت! همانطور که می دانید کیفیت لباس های ورزشی از دوخت تا پارچه و حتی الگو و طرح از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

کیفیت در دوخت لباس ورزشی

کیفیت دوخت یک لباس ورزشی بسیار مهم است. از آنجایی که لباس های ورزشی مرتباً در معرض شدیدترین کشش ها و تغییر شکل می باشند دوخت آنان بسیار باید محکم باشد. دوخت محکم و اصولی ! شما باید بدانید همیشه استحکام یک دوخت به معنای خط های دوخت زیاد نیست . قطعاً تا به حال لباس هایی را دیده اید که ناگهان از کنار درز اصلی لباس پاره شده اند در حالی که دوخت درز سرجایش بوده است. استفاده از نخ مناسب پارچه و تکنیک دوخت درست باعث می شود این مشکلات به حداقل برسد.

خرید عمده لباس ورزشی
فروش عمده لباس ورزشی

کیفیت در پارچه لباس ورزشی

احتمالاً به عنوان یک فروشنده لباس های ورزشی به خوبی می دانید که کیفیت پارچه یکی از حساسترین پارامتر هایی هست که شما را متمایز می کند اما چه نوع الیاف و پارچه ای برای لباس های ورزشی مناسب است. اگر قصد خرید عمده لباس ورزشی را دارید باید انواع الیاف به کار رفته در این پارچه ها و خصوصیات آنان را بشناسید.

پوشاک ورزشی و الیاف پلی استر

پارچه های پلی استر تقریباً از مناسب ترین پارچه ها برای همه انواع حرکت های ورزشی می باشد. الیاف پلی استر ماندگاری بسیار بالایی دارند. به راحتی شسته و خشک می شوند. حالت کشسانی بسیار بالایی برای انجام انواع حرکت های ورزشی دارند. مدتهاست که این الیاف به عنوان یکی از مناسبترین الیاف برای ورزش شناخته می شوند.

خرید عمده لباس ورزشی

تولید لباس ورزشی
تولید لباس ورزشی

الیاف نایلون

الیاف نایلون از دیگر الیافی است که در لباس های ورزشی به شدت استفاده می شود. این الیاف تقریبا خصوصیاتی همانند الیاف پلی استر دارد اما تعریق در این الیاف بیشتر است که به نسبت حرکت ورزشی که انجام می دهید می تواند از مضرات یا مزیت های این الیاف باشد.

الیاف اسپاندکس

الیاف اسپاندکس برای ورزشهای کششی از مناسب ترین الیاف به نظر می آیند همچون یوگا، پیلاتس، وزنه برداری و…

الیاف پروپیلن

الیاف پروپیلن درواقع نوعی از پلاستیک هستند که در زمان هایی که قرار است در هوای بارانی و مرطوب ورزش کنید از مناسب ترین الیاف هستند.

 

الیاف پنبه

الیاف پنبه برای بسیاری از مواقع بهترین الیاف به نظر می آیند اما برای ورزش نه معمولاً… این الیاف خاصیت رطوبت پذیری بالایی دارند پس برای زمان هایی که قرار است بسیار عرق کنید یکی از بدترین پیشنهاد هاست اما در بسیاری از موارد برای یک پیاده روی یا دوی روزانه در زیر گرمکن شما این الیاف می تواند بسیار راحت و کمک کننده باشند.

تولید لباس ورزشی
تولید لباس ورزشی

خرید عمده لباس ورزشی

از دیگر الیافی که برای تولید پارچه های ورزشی استفاده می شوند الیاف مش و مرینو می باشند.

کیفیت طراحی و الگوسازی لباس ورزشی

باید بدانید که طراحی و الگوسازی لباس های ورزشی یکی از مهم ترین قسمت های تولید این نوع لباس هاست. شما اکنون با لباسهایی طرف هستید که فرد حتی ذره ای نباید هنگام پوشیدن آنان اذیت شود. طراحی این نوع لباس ها هم بسیار مهم هستند. خطوط بسیار در طراحی یک لباس مهم هستند و طراحی لباس های ورزشی باید به گونه ای باشد که اعتماد به نفس فرد پوشنده را بالاتر ببرد. تآکید خطوط باید بر روی قسمت های زیبای بدن مانند بازوها و … باشد . الگوسازی و سایزبندی اصولی لباس از سویی و طراحی زیبا و خلاقانه آن از سویی دیگر یک لباس ورزشی بی نقص را می سازد.

شرکت تولید پوشاک اندیشه، پیشرو در تولید انواع لباس های ورزشی

شرکت تولید پوشاک اندیشه با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا مدتهاست که تولید لباس های ورزشی را به لاینی از تولیدات خود اضافه کرده است. ما با در نظر گرفتن تمامی نیاز های ورزشکاران محصولات متنوعی شامل انواع گرمکن و ست های ورزشی و همچنین انواع بلوز های ورزشی را متناسب با انواع حرکت های ورزشی تولید کرده ایم.

خرید عمده لباس ورزشی

تولیدات ما از مرحله نخ و تولید پارچه آغاز می شود و در تمامی مراحل تولید توجه به کیفیت یک اصل اصلی در شرکت تولید پوشاک اندیشه می باشد. همچنین قیمت مناسب محصولات ما به گونه ای است که در بازار فروش محصولات ورزشی در بسیاری از موارد گوی سبقت را از دیگر تولیدکنندگان ربوده ایم و مفتخر هستیم به اعتماد بسیاری از ورزشکاران به این شرکت.

اگر قصد خرید عمده محصولات ما را دارید بازدید از محصولات ورزشی ما را از دست ندهید.

از کجا گرمکن و شلوار عمده بخریم ؟

ژورنال لباس ورزشی اندیشه

جهت تماس با ما کلیک کنید

اگر قصد خرید تکی محصولات ما را دارید با ما از طریق وبسایت فروش تک محصولات ما همراه باشید.

پاتن مکث

4/5 - (1 امتیاز)
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1402 تاریخ آخرین بروزرسانی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲